سرویس قابلمه نانو گرانیت 19 پارچه

توضیحات مختصر

سرویس مدرن قابلمه 19پارچه نانو گرانیت، با 1 سال گارانتی شرکتی

جزییات بیشتر

افزودن به سبد خرید

سرویس پخت وپز (قابلمه)  محصولی است جدید از کمپانی جی فی نی ایتالیا ،با جدیدترین خطوط تولیدی مجهز به تکنولوژی روز (نانو) با قابلیت ذخیره انرژی تا 30% عرضه شده است.

جنس بدنه کلیه سرویس ها از 5 لایه ساخته شده و تکنولوژی بکاررفته در قسمت تحتانی این محصولات را از شعله پخش کن بی نیاز میکند.

 

محصولات جی فی نی در بروزترین خطوط تولیدی در کوره های خاص رنگ شده وتا 350 درجه در برابر حرارت مستقیم مقاومت میکنند.

این محصول جهت سازگاری با سلایق مختلف در 3 رنگ متنوع  عرضه شده است. شما میتوانید علاوه بر انتخاب رنگ، مدل درب آن را نیز ازمیان دو گزینه موجود در فروشگاهآنلاین شرکت جی فی نی انتخاب و بصورت آنلاین خرید نمایید.

جنس دستگیره این سرویس با جنس بکاررفته در بدنه (چدن) همسان بوده ودرنتیجه هرگز دستگیره ها آسیب نمیبینند.

ادغام جنس دستگیره با بدنه علاوه بر محافظت آن دربرابر حرارت مستقیم موجب ظهور طرحی زیبا و منحصر بفرد شده است.دسته ماهی تابه ها نیز از این قاعده مستثنی نبوده وعلاوه بر موارد فوق قابلیت جداشدن را نیز دارد.

مواد تشکیل دهنده لایه درونی با تکنولوژی نانو گرانیت با فرمول گیاهی ساخته شده و ترکیبات آن غیر قابل ترکیب با مواد غذایی بوده و این محصول را جهت پخت و پز سالمتر ارائه میکند.

درب بکاررفته در محصولات فوق با استاندارد ترین شکل ممکن ساخته شده تا بهترین کارایی را ارائه نماید و جنس بکار رفته درآن شامل استیل با قابلیت ضد زنگ و شیشه محدب آبدیده با قابلیت تحمل حرارت بالا ساخته شده است.

این سرویس علاوه بر موارد ذکر شده در سرویس های دیگر ،دارای یک مرغ پز نیز میباشد.علاوه بر قابل انتخاب بودن گزینه رنگ بندی،  شما میتوانید توسط گزینه درب ، مدل درب سرویس خود را انتخاب نمایید.


 

 

   -----------------------------------------------------------------------------------------

 این فروشگاه دارای نماد اعتماد الکترونیکی بوده و در وزارت صنایع و معادن به ثبت رسیده است.

محصولات جی فی نی ایتالیا دارای تاییدیه اتحادیه اروپا CE   و FDA  آمریکا بوده و این ست دارای یکسال گارانتی معتبر شرکتی نیز میباشد.

قابل ذکر است محصولات جی فی نی ایتالیا دارای شناسنامه بوده و کیفیت اروپایی دارند و شایسته مقایسه با برخی برند های چینی نیستند.