سرویس قابلمه نانو گرانیت 16 پارچه

توضیحات مختصر

سرویس مدرن و جدید قابلمه نانو سرامیک 16 پارچه با قابلیت ذخیره انرژی 30% عرضه شده از جی فی نی ایتالیا

جزییات بیشتر

26,000,000 ریال

سرویسهای جدید قابلمه نانو سرامیک جی فی نی ایتالیا از محصولات 2016 این شرکت بوده و لایه گرانیت آن در خطوط تولیدی مجهز این شرکت به نانو تکنولوژی ساخته شده است.

سری جدید محصولات جی فی نی ایتالیا بر پایه کیفیت و حفظ سلامتی خانواده ها طراحی و ساخته شده است و از ظروف سبز، دوستدار محیط زیست بشمار میرود.

دیواره و کف کلیه قابلمه ها و ماهیتابه ها از 5 لایه مختلف آلیاژی ساخته شده است و لایه داخلی آن که در تماس با غذا میباشد گرانیت واقعی با ترکیبات گیاهی بوده و در خطوط تولیدی مجهز به نانو تکنولوژی ساخته میشود.

به لطف نانو تکنولوژی هرگز شاهد چسبندگی غذا به ظروف خود نخواهید بود و عمر این سرویس تا 30 سال تخمین زده میشود.بسیاری از غذا ها را میتوان با این ظروف بدون استفاده از روغن طبخ کرد و آشپزی هرچه سالمتر را برای شما و خانواده شما به ارمغان میآورد.

طراحی جدید قسمت تحتانی بصورت ماتریسی بوده تا حرارت داخل کانالهای ماتریسی بصورت یکنواخت جریان پیدا کند.این طرح جدید دو ویژگی منحصربفرد را  ارائه میکند.

ویژگی اول، این محصول را از شعله پخش کن بینیاز میکند و ویژگی دوم قابلیت مصرف انرژی کمتر میباشد که تا 30% مصرف انرژی کاهش پیدا میکند.

آلیاژ بکار گرفته شده در ساخت لایه های این سرویس قابلمه به پخت سریع و باکیفیت غذا کمک کرده و تمام قسمتهای غذا با حرارت یکسان پخته میشوند.

ادغام جنس دستگیره با بدنه علاوه بر محافظت آن دربرابر حرارت مستقیم موجب ظهور طرحی زیبا و منحصر بفرد شده است.دسته ماهی تابه ها نیز از این قاعده مستثنی نبوده وعلاوه بر موارد فوق قابلیت جداشدن را نیز دارد.

رنگ آمیزی این سرویسها در کوره های خاص صورت میپذیرد و بالاترین مقاومت در برابر حرارت مستقیم را داراست.


درب بکاررفته در محصولات فوق با استاندارد ترین شکل ممکن ساخته شده تا بهترین کارایی را ارائه نماید و جنس بکار رفته درآن شامل استیل با قابلیت ضد زنگ و شیشه محدب آبدیده با قابلیت تحمل حرارت بالا ساخته شده است.

 

 

 

 -----------------------------------------------------------------------------------------

این فروشگاه دارای نماد اعتماد الکترونیکی بوده و در وزارت صنایع و معادن به ثبت رسیده است.

محصولات جی فی نی ایتالیا دارای تاییدیه اتحادیه اروپا CE   و FDA  آمریکا بوده و این ست دارای یکسال گارانتی معتبر شرکتی نیز میباشد.

 

قابل ذکر است محصولات جی فی نی ایتالیا دارای شناسنامه بوده و کیفیت اروپایی دارند و شایسته مقایسه با برخی برند های چینی نیستند.